projektowanie Konserwacja-960x360 cfd4

Wentylacja

Zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów wentylacyjnych wiodących producentów. Systemy wentylacyjne przeznaczone są do dystrybucji powietrza w instalacjach wentylacyjnych. Realizujemy zamówienia zarówno na montaż systemów w budynkach mieszkalnych, jak i magazynach, fabrykach, zakładach pracy czy też innych budynkach.

Oferowane przez naszą firmę systemy wentylacyjne charakteryzują się nie tylko bezpieczeństwem użytkowania oraz estetyką w swoim wyglądzie, ale również gwarantują wieloletnia i bezawaryjną pracę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie kompleksowego montażu systemu, ale także serwisowania sprzętu.

Firma KAMI Consulting oferuje państwu kompleksową obsługę inwestycji w zakresie wentylacji strumieniowej polegającej na:

  • wykonanie projektu wentylacji strumieniowej wraz z symulacją CFD,
  • dostarczeniu i montażu wentylatorów,
  • wykonanie instalacji sterowania oraz uruchomienie i konserwację systemu.

Proponujemy wykonanie wentylacji w oparciu o wentylatory renomowanej hiszpańskiej firmy Sisteven/Sodeca. Pozwala to na obniżenie kosztów wykonania instalacji o ok. 30-40% w stosunku do ofert konkurencji. Wentylatory instalowane przez nas spełniają wszystkie niezbędne wymogi dopuszczenia do stosowania w budownictwie oraz ochronie przeciwpożarowej.

W przypadku posiadania już projektu wentylacji oddymiającej lub bytowej oferujemy przeprojektowanie instalacji na wentylację strumieniową.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę doświadczonych inżynierów jak również niezbędne narzędzia do wykonywania symulacji CFD. Odpowiednio przygotowana symulacja w połączeniu z przystępnymi cenami wentylatorów gwarantuje ograniczenie kosztów wykonania instalacji wentylacji/oddymiania

Proponowane przez nas systemy wentylacyjne zapewniają prawidłową dystrybucję powietrza oraz zapewniają lepsze samopoczucie i komfort przebywania w danym pomieszczeniu.

Nasze usługi zrealizujemy dla Państwa na terenie Warszawy i okolic, oraz w dowolnym miejscu w kraju.

Kami Consulting - ochrona przeciwpożarowa, inżynieria i projektowanie instalacji przeciwpożarowych